TRENING - Z narastającą prędkością
TRENING
DYSTANS: 15 km
CZAS: 1g:10m:57s
ŚR. TEMPO: 4:44 min/km
 Dziś na trening wyszedłem bez jakiegoś konkretnego planu, jedyne co miałem zrobić to biec ze średnią poniżej pięciu minut na kilometr.
Pierwsze dwa kilometry to bieg po nawierzchni utwardzonej ze spadkiem wysokości i te dwa kilometry zrobiłem ze średnią około 4:48 mi/km, potem wbiegłem już na teren przy Jezioro Rusałka i zwolniłem tempo. Na trzecim odcinku przyhamowałem za mocno, niestety zegarek pokazał 5:08 min/km, na następnym odcinku już miałem idealnie piątkę, ale nie pobiegłem trasą, którą prowadzi City Trail, ale bardziej przy torach, ponieważ są tam większe przewyższenia. To moja ulubiona trasa, po której sobie biegam, na uszy zakładam słuchawki i wsłuchuje się w rytm muzyki, niektóre kawałki tak na mnie działają, że samoczynnie przyspieszam, nie odczuwam zmęczenia, jakbym unosił się ponad nawierzchnię i taką właśnie muzykę muszę ustawić sobie na sobotnie zawody (Maniacka Dziesiątka), nie liczę na życiówkę, może pobiję własny rekord tej trasy, ale nie liczę na dużo.
Wracając do dzisiejszego treningu, szło mi całkiem nieźle z kilometra na kilometr, patrząc na wykres z każdym kilometrem biegłem coraz szybciej, czyli można powiedzieć, że dziś był trening z narastającą prędkością.

PIONA

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Test zegarka XIAOMI AMAZFIT PACE

Ból w pachwinie

Ból pięty