TRENING - pierwsze bieganie od trzech tygodni

Siemanko, dawno mnie nie było, a to za sprawą rehabilitacji, którą zakończyłem dzisiaj.
W ostatnią sobotę było pierwsze bieganie po długiej trzy tygodniowej przerwie, pobiegałem w Kraków PL razem z Olą, to był jeden z najprzyjemniejszych treningów jakie ostatnimi czasy zrealizowałem, biegło się wspaniale, delikatnie, czułem jakbym się unosił w powietrzu, miałem tak lekkie nogi, że nie odczuwałem żadnego dyskomfortu, nawet na podbiegach.
Pobiegliśmy wieczorem, kiedy było już ciemno, pobiegliśmy przez Skałki Twardowskiego, Zakrzówek , było niesamowicie ciemno, tylko ja, Ola i latarka i szeleszczące zakamarki lasu, no powiem, że miałem schizę i czym prędzej chciałem ujrzeć światła miasta.

Potem pobiegliśmy zrobić sobie podbieg na Aleja Jerzego Waszyngtona w Krakowie było świetnie, Ola zrobiła takie postępy, że byłem nieźle zaskoczony, a po podbiegu był długi zbieg i powrót do domu.
Nie odczułem żadnego zmęczenia, jedynie co to lekko zmęczone łydki, no ale kiedy nie biega się taki długi okres czasu to nie dziwie się, że coś tam się odezwało w mięśniach.
Dziś podjąłem decyzję o starcie w Cracovia Maraton, będę supportować Olę w jej pierwszym maratonie, na szczęście znam trasę z zeszłego roku, więc nie powinno być problemu.
PIONA

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Test zegarka XIAOMI AMAZFIT PACE

Ból w pachwinie

Ból pięty