TRENING - Dwa ostatnie treningi przed 15 Cracovia Maratonem


TRENING - Poranna powolna piętnastka


DYSTANS: 15 km
CZAS: 1g:19m:20s
ŚR. TEMPO: 5:17 min/km

Dziś przedostatni trening przed Cracovia Maraton zrobiony na terenie przełajowym nad Jezioro Rusałka, czyli dwie pętle z lekkimi przewyższeniami.
Trening zrobiony z niską prędkością, czyli dwie pętle z lekkimi przewyższeniami. Męczyło mnie to tempo, nie potrafię biegać z taką niską prędkością, widać to z resztą na strefach tętna, że 53% treningu była w drugim zakresie, reszta w trzecim czyli aerobowym.
Tak poza tym to musiałem zmienić strefy tętna, które obliczył mi program zamieszczony na tej stronie: http://jakschudnac.net/kal…/kalkulator-stref-treningowych/2/ i w końcu mam już wszystko dobrze ustawione.

Na stopy założyłem dziś dwa razy cięższe buty od moich startówek, nogę podnosiło się ciężej, ale dużego problemu to nie sprawiło.
Jutro wyjdę na ostatni trening przed niedzielnymi zawodami, a kolejne dwa dni będą zaliczane do regeneracji.


DRUŻYNA SZPIKU

TRENING - Ostatni trening przed 15 Cracovia Maraton

https://connect.garmin.com/modern/activity/1164899850
https://www.endomondo.com/users/5153580/workouts/724650333


DYSTANS: 10 km
CZAS: 53m:33s
ŚR. TEMPO: 5:21 min/km


Dziś odhaczyłem kolejny trening, trening zrobiony bardzo spokojnym tempem, jak widać w strefach, 25% biegu to rozgrzewka, 65% to lekki trening, a tylko 9% w strefie aerobowej.
Kolejny bieg na terenach Jezioro Rusałka, gdzie przy moim jednym okrążeniu, aż trzy razy mijał mnie Marcin Fehlau, nie wiem jakie miał tempo, ale zasuwał nieźle.

Na około drugim kilometrze niefortunnie połknąłem jakiegoś owada, który wił mi się w gardle i podrażniał okrutnie, potem przez cały bieg czułem tylko gorzki smak w ustach bleeeeee.

Teraz czekają mnie dwa dni odpoczynku, chociaż właściwie to nie, bo jeszcze mam w sobotę 11 Mini Cracovia Maraton na dystansie 4,2 km, ale z mocnymi wzrostami wysokości, no a dzień później oczywiście start na królewskim dystansie.

PIONA

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Test zegarka XIAOMI AMAZFIT PACE

Ból w pachwinie

Ból pięty