2 BIEG O PUCHAR FUNDACJI STWORZENIA PANA SMOLENIA

2 Bieg o Puchar Fundacji Stworzenia Pana Smolenia na dystansie 21,097 km ukończony i wygrany 😁
Na chwilę obecną mam rekord trasy 1g25m36s 😁
Konkurencja nie była mocna, ale trasa wymagająca, 75% to piasek, w którym buty zapadały się na kilka centymetrów 😳
Trasa nie za płaska, wszystko pod górkę lub z górki.
Szkoda, że nie dają pucharów za dwa dystanse, bo na 10,5 km też wygrałem hi hi hi 😊
Drugą pętle robiłem już treningowo, w tempie około 4:25 min/km, przewaga była dość spora, chociaż Rob Walc gonił mnie zacięcie 😁

Marlena zajęła drugie miejsce, ale pomyliła trasę i musiała nadrobić około kilometra 😩 gdyby nie to, to też zajęłaby pierwszą pozycję 🤔
Wierni kibice czekali na nas na mecie 😁

A Wy gdzie dziś startowaliście?

AdRunaLine
@willowbatony

#bieganie #running #run #biegambolubie #bieg #runner #trening #biegam #runninggirl #polskabiega #polishgirl #bieganiejestfajne #instarun #sport #biegaczka #motivation #runners #biegacz #biegamy #pobiegane #instarunner #motywacja #runforfun #love #willowbatony #biega #instarunners #maraton #endomondo #adrunaline  @ Poznan, Poland